Swift týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Nukleární Karel

Za dávných časů temného středověku stál v hlubokých lesích starý, napůl prohnilý hrad. V tomto hradě žila trochu tajemná sekta rytířů.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Klasická point&click adventura ze středověku se vším, co k němu patří: rytíři, hradem, němým Elvisem, rock'n'rollovým mnichem, šíleným vědcem i atomovou pumou. Projděte se s Karlem více než 20 lokacemi a 8 akčními mezihrami, vyhrajte velký závěrečný soubor v Křížkování a vyřešte věčné středověké dilema: modrý nebo červený drát?

Původní verzi hry nebylo možné spustit ve Windows 2000/XP/Vista. Zdrojový kód finální verze se nedochoval, což znemožnilo vydání update. Nyní, po 7 letech, si můžete stáhnout novou verzi, která byla znovu doprogramována z betaverze, vydána v roce 2008 a je kompatibilní s novými OS Windows.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2001.

 

Stáhnout

Staženo 644x (19.9 MB)

 

Článek pro vás napsal Albisoft
Avatar
Jak se ti líbí článek?
3 hlasů
V roce 1997 spatřila světlo světa první počítačová hra, v jejímž intru se objevilo slovo Albisoft. Hra se jmenovala Bomby, byla naprogramovaná v Turbo Pascalu a jako minimální hardwarovou konfiguraci si nárokovala počítač 386 SX se 4 MB operační pam...
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Raiper34
Redaktor
Avatar
Raiper34:30.5.2012 15:17

Sranda musím uznať :) jedina chybička krásy je asi tá grafika...

Odpovědět
30.5.2012 15:17
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.