Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Nukleární Karel

Za dávných časů temného středověku stál v hlubokých lesích starý, napůl prohnilý hrad. V tomto hradě žila trochu tajemná sekta rytířů.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Klasická point&click adventura ze středověku se vším, co k němu patří: rytíři, hradem, němým Elvisem, rock'n'rollovým mnichem, šíleným vědcem i atomovou pumou. Projděte se s Karlem více než 20 lokacemi a 8 akčními mezihrami, vyhrajte velký závěrečný soubor v Křížkování a vyřešte věčné středověké dilema: modrý nebo červený drát?

Původní verzi hry nebylo možné spustit ve Windows 2000/XP/Vista. Zdrojový kód finální verze se nedochoval, což znemožnilo vydání update. Nyní, po 7 letech, si můžete stáhnout novou verzi, která byla znovu doprogramována z betaverze, vydána v roce 2008 a je kompatibilní s novými OS Windows.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2001.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 772x (19.9 MB)

 

Článek pro vás napsal Albisoft
Avatar
Uživatelské hodnocení:
3 hlasů
V roce 1997 spatřila světlo světa první počítačová hra, v jejímž intru se objevilo slovo Albisoft. Hra se jmenovala Bomby, byla naprogramovaná v Turbo Pascalu a jako minimální hardwarovou konfiguraci si nárokovala počítač 386 SX se 4 MB operační pam...
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Raiper34
Tvůrce
Avatar
Raiper34:30.5.2012 15:17

Sranda musím uznať :) jedina chybička krásy je asi tá grafika...

Odpovědět
30.5.2012 15:17
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.