Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
October discounts

Dračí Historie

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dračí Historie je česká hra typu adventure. Hlavním hrdinou je dráček Bert, který se snaží najít svého otce, který před časem zmizel nikdo neví kam, a napravit nezbednosti, které napáchal se zlou kouzelnou hůlkou Evelýnou.

Ovládání
Při hrní hry používejte levé myší tlačítko pro zkoumání a chození, a pravé tlačítko pro použití předmětu a mluvení. Inventář najdete na horní straně obrazovky nebo po zmáčknutí klávesy 'i', a mapu je možno najít na dolní straně obrazovky nebo po zmáčknutí klávesy 'm'. Stisknutí Escape přeruší intro a vyskočí z mapy/inventoráře, a stisk libovolného tlačítka myši přeskočí aktuální nadabovanou větu. Dračí chůzi můžete zrychlit stisknutím 'q'. Klávesa '/' přepíná mezi myším ukazatelem a posledním předmětem v ruce, a klávesy ',' a '.' přepínají mezi všemi předměty z inventáře. Hlavní herní menu naleznete na dolní straně obrazovky, můžete zde načíst/uložit herní pozici, nastavit hlasitost a rychlost titulků.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 1995.

 

Stáhnout

Staženo 527x (27.94 MB)

 

Článek pro vás napsal rspalek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar

Redaktor
Avatar
:21.2.2012 13:04

Dost hustá grafika ;)

 
Odpovědět
21.2.2012 13:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.