Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Dračí Historie

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dračí Historie je česká hra typu adventure. Hlavním hrdinou je dráček Bert, který se snaží najít svého otce, který před časem zmizel nikdo neví kam, a napravit nezbednosti, které napáchal se zlou kouzelnou hůlkou Evelýnou.

Ovládání
Při hrní hry používejte levé myší tlačítko pro zkoumání a chození, a pravé tlačítko pro použití předmětu a mluvení. Inventář najdete na horní straně obrazovky nebo po zmáčknutí klávesy 'i', a mapu je možno najít na dolní straně obrazovky nebo po zmáčknutí klávesy 'm'. Stisknutí Escape přeruší intro a vyskočí z mapy/inventoráře, a stisk libovolného tlačítka myši přeskočí aktuální nadabovanou větu. Dračí chůzi můžete zrychlit stisknutím 'q'. Klávesa '/' přepíná mezi myším ukazatelem a posledním předmětem v ruce, a klávesy ',' a '.' přepínají mezi všemi předměty z inventáře. Hlavní herní menu naleznete na dolní straně obrazovky, můžete zde načíst/uložit herní pozici, nastavit hlasitost a rychlost titulků.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 1995.

 

Stáhnout

Staženo 451x (27.94 MB)

 

 

Hru pro vás napsal rspalek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar

Redaktor
Avatar
:21.2.2012 13:04

Dost hustá grafika ;)

 
Odpovědět 21.2.2012 13:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.