Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Pět Kouzelných Amuletů

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hra Pět Kouzelných Amuletů vznikala přibližně od roku 2003, oficiálního vydání se dočkala 18. března 2005. Pohádková 2D adventura o mladé dívce Lindě, která mnusí zachránit zemi Nyron a vypořádat se s kouzelníkem Zarkyranem je dílem hlavně čtyř lidí (grafičky, scénáristy, programátora a hudebníka), na hře ale celkově pracovalo o mnoho lidí více.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2005.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 817x (142.21 MB)

 

Článek pro vás napsal OFFStudio
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
NaRCo
Tvůrce
Avatar
NaRCo:4.3.2012 14:10

Pořád zatím v poslední době pro mě asi nejlepší a nejpropracovanější freeware grafická "adventure" hra z naší země. Hrál jsem ji asi třikrát dokola a nikdy mě nenudila. Animace, grafika, skriptování...imho dokonale provedená freeware hra. Fakt bych se nestyděl to vydávat komerčně.

 
Odpovědět
4.3.2012 14:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.