IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Malý Velký

Tak, tuhle hru jsem dodělal zhruba před dvěma měsíci a popravdě, absolutně ji nenávidím... Fakt jsem si její vývoj neužil, protože jsem se rozhodl neexperimentovat, abych mohl hru zařadit do vyšší sekce na VCH... A to byla chyba, vůbec mě to nebavilo... Ale stejně se hra docela líbila, takže:

MALÝ VELKÝ

Předem upozorňuji: Moc od toho nečekejte... Je to jen hříčka na pár minut...

Rád bych Vám všech chytrákům větším nežli velkým představil svou novou (a první větší) hru Malý Velký (nevím, jak jsem na ten název přišel...)

Příběh

Ve hře se ujmete malého robota pracujícího v továrně na zbraně, který už má dost věčného ponižování ze strany lidí. Proto se vydá na útěk. Dojde také k jednomu menšímu zvratu, který ale nechci prozrazovat. Můžu jen říct že během hraní bude hráč moci pozorovat radikální změnu charakteru postavy, od čehož se odvíjí herní mechanismy:

Hra je totiž rozdělena na dvě části. V první je robůtek velmi zranitelný a nepustí se tedy s nepřáteli do křížku, spíše se jim bude vyhýbat, bude se schovávat do stínů atd. Tady bude tempo pomalejší a atmosféra by měla být výrazně temnější. V druhé části se z postavy stane namakaný rambo-robot (proč neprozradím), který prahne po pomstě. Bude se pomocí zbraní (rotační kulomet, paprskomet, granátomet a pistole, jejíž střela se dá ovládat) a jedné speciální schopnosti (telekineze - nadzvedávání předmětů myšlenkou) probojovávat ven.

Ovládání

Vše je popsáno v samotné hře, ale pro jistotu:

A, W, D - pohyb mezerník - schování se do stínu Levé tlačítko myši - střelba kolečko myši - změna zbraně Esc - menu

Poděkování

Marek "Lord" Mrkvička - zvuky, hudba, dokonce i prvotní nápad, i když to asi nedopadlo tak, jak si představoval... Díky!

!!! Lordovy písně zde: http://bandzone.cz/mrkvicka !!!


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2012.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 691x (44.83 MB)

 

Článek pro vás napsal voj.koci
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Aktivity