Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Area64

Pracuješ jako velitel na vojenské základně Area64 v poušti, na kterou zaůtočili neznámé stroje, mnohokrát vyspělejší než lidstvo. Je jasné, že základna, nemůže dlouho přežít… Ty, jako správný velitel musíš základnu bránit tak dlouho jak to půjde, a to všemi dostupnými prostředky…

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Vaším cílem je, jak už bylo řečeno, co nejdýl ubránit vojenskou základnu před neznámými stroji. Na pomoc budete mít vzdušné i pozemní jednotky, a několik odvážných vojáků k tomu.

Nepřátelé se dají zničit zbraněmi, kterých je ve hře celkem 7 + 1 bonusová. Přepínat mezi němi je možné pravým tlačitkem myši nebo kolečkem myši.

Rychlým sestřelováním se dají body násobit, a tak zvýšit celkový výsledek.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2008.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 1017x (4.77 MB)

 

Článek pro vás napsal Satik64
Avatar
Uživatelské hodnocení:
2 hlasů
Autor se věnuje základům game designu, programování her v Game Makeru a Unity a práci v grafických nástrojích. Občas tvoří módy do jiných her.
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!