Aktualizovali jsme Pravidla serveru. Pokračováním užívání sítě s novými podmínkami souhlasíte. Tuto zprávu můžete nyní zavřít.

Tetris

Tetris

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Měl jsem potřebu udělat tetris, tak jsem ho udělal. Nejtežší bylo otáčení,ale i to jsem vyřešil celkem jednoduše. Obsahuje zvuky z tetrisu z digiher a je taky dělanej s pomocí Delphix komponent.

POZOR : otáčení : 0 a del


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 368x (353.68 kB)

 

 

Hru pro vás napsal jakubonty
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:7.1.2012 14:45

Vypadá to dobře, nejvíce se mi líbí ty zvuky a efekt mizení řady. Jak jsi nakonec udělal otáčení, o kterém píšeš? Řešili jsme něco podobného, udělali jsme to klasickou rotací pole (prohození souřadnic), ale problém byl, že kostičky potom rotovaly podle středu, tedy jinak, než je tomu v digihrách. Další problém byl samozřejmě s opodmínkováním rotace dlouhé kostky.

Odpovědět 7.1.2012 14:45
Miluji svou práci a zdejší komunitu, baví mě se rozvíjet, děkuji každému členovi za to, že zde působí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.