Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Tetris

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Měl jsem potřebu udělat tetris, tak jsem ho udělal. Nejtežší bylo otáčení,ale i to jsem vyřešil celkem jednoduše. Obsahuje zvuky z tetrisu z digiher a je taky dělanej s pomocí Delphix komponent.

POZOR : otáčení : 0 a del


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 579x (353.68 kB)

 

Článek pro vás napsal jakubonty
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
David Čápka:7.1.2012 14:45

Vypadá to dobře, nejvíce se mi líbí ty zvuky a efekt mizení řady. Jak jsi nakonec udělal otáčení, o kterém píšeš? Řešili jsme něco podobného, udělali jsme to klasickou rotací pole (prohození souřadnic), ale problém byl, že kostičky potom rotovaly podle středu, tedy jinak, než je tomu v digihrách. Další problém byl samozřejmě s opodmínkováním rotace dlouhé kostky.

Odpovědět
7.1.2012 14:45
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.