Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Berušky I

Hra principielně vychází z prastaré logické hříčky Sokoban, což je hra, kterou dnes většina mladších hráčů už vůbec nezná. Původní strohou ideu Sokobana, kterou bylo pouhé posouvání beden sem a tam, jsme obohatili o nové logické prvky, jako jsou například různé typy dveří, kameny, výbušné bedny a podobně.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Mimoto přibyla i možnost spolupráce jednotlivých herních postav, berušek, kterých může být v jedné úrovni až pět najednou. Cílem každé úrovně, kterých je ve hře celkem 120, je nasbírat pět klíčů, které otevřou východ do další mise. Na první pohled celkem jednoduché, ovšem s postupující obtížností jednotlivých misí doznáte pravého opaku...

Po hardwarové stránce jsou Berušky velmi nenáročnou hrou. Vyžadují SVGA grafickou kartu, která zvládne rozlišení 640 x 480 ve 256 barvách, minimálně 12MB RAM a procesor třídy 486 nebo vyšší. Z pevného disku vám hra "ukousne" přibližně 15 MB volného místa, pokud si však stáhnete mini verzi bez ozvučení, pak to bude jen něco málo přes 1MB.


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 188x (9.07 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů

 

Článek pro vás napsal stransky
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!