Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Námořní obchod

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Je klasická obchodní strategie. Vlastníte námořní dopravní společnost a plujete z jednoho města do druhého. Nakupujete, prodáváte a snažíte se co nejdříve splnit cíl mise. Postupem hry zvětšujete svůj počet lodí, přecházíte z malých lodiček na galeony. Po cestě Vás můžou přepadnout piráti a bojujete ve střeleckém souboji o svůj náklad. Každá cesta přináší své riziko.

Funkce a specifikace

  • snadné a rychlé ukládání herního postupu
  • učte se zeměpis - 4 skutečné mapy s obchodními městy
  • proměnlivý tržní systém. Při nakupování a prodeji se mění ceny jednotlivých artiklů. Každé město má své sklony k preferenci jiných výrobků a jiné se v něm zase více produkují

Tipy a triky

  • Pokud můžete, zapněte si v Nastavení zvuky. Hra bude dynamičtější a zábavnější.
  • Chcete-li plout do daného města, stačí na něj kliknout pravým tlačítkem.

Historie programu

Hru jsem napsal ve svých 17 letech když jsem viděl, jak moji bratři hrají pořád dokola primitivní verzi podobné strategie. Napadlo mě, že by to šlo udělat pořádně a pěkně graficky. Po 14 dnech intenzivní práce (byl jsem marod a neměl co dělat) byla hra na světě.


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 489x (931.99 kB)

 

Článek pro vás napsal jir.software
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Šťastný
Tvůrce
Avatar
 
Odpovědět
31.3.2016 15:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.