Python týden Letní akce
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy Python. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

Warped Times 2

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jde o klasickou skákačkou s trochou logiky. Každý level má svoje 2 verze, 2 světy, mezi kterými se dá přepínat. Cíl každého levelu je spojit části kamene, obvykle každý v jiném světě. K přenášení do opačného světa slouží teleporty. Samozřejmostí je hromada zajímavých nepřátel, překážek a různé prostředí.

Příběh

(Pozn:Navazuje na předchozí díl, ale myslím že není složitý na pochopení i bez znalosti prvního přiběhu)

Uběhlo několik let od toho všeho, co se událo v prvním díle. Je vánoční čas, a u stromku se vypráví příběh o legendárním hrdinovi který kdysi prý zachránil svět před zlým doktorem Statikem a zachránil kámen života…

Ale to všechno se mělo brzy změnit. Životodárný kámen, který dává život celé planetě, byl ukryt v horách v místě bývalé laboratoře Dr. Statika, tak jak byl před lety spojen. Na stejném místě se potulovala skupinka dvou archeologů zkoumající zdejší jeskyně. Bohužel si namířili přímo na skrýš tohoto kamene. V laboratoři našli aktivátor bomby, která měla sloužit k zničení kamene Statikem… A ze zvědavosti ho aktivovali.

Kámen ve chvíli explodoval a roztříštil se po planetě. Všechen život byl opět zničen… Opět ale ne všechen. Tentokrát se podařilo přežít dvěma obyvatelům. Jediná šance je kámen opět složit dohromady, tento úkol je teď na nich!

Mimo nich ale přežili i archeologové, díky obrovskému záření kamene při výbuchu zmutovali a získali speciální schopnosti, kterých zneužili a postavili se proti zbylým postavám

Level Editor

Hra obsahuje vlastní level editor, takže když vás přestanou bavit herní levely, můžete si jednoduše vytvořit své vlastní.

Ovládání editoru je podobné jako Game Maker, komu se zdá seznam použitelných objektů málo, může si vytvořit další externí objekty pomocí GML (přiklad najdete ve složce CustomObjects).
Pokud si chcete udělat vlastní minipříběh, v editaci textů si můžete přidat několik jednoduchých textů.
Celkově editor nedosahuje velké kvality, ale už takto je to pro mě velký úspěch že drží celkem pohromadě.
Levely můžete uploadovat, nebo i stahovat další od jiných tvůrců. Vše na adrese

http://warpedtimes2.bluefile.cz

Program: Satik64, Grafika: GreenMan, Satik64, Web a upload: GreenMan, Hudba: chylex, Levely: Satik64, GreenMan, Honzas4400


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2010.

 

Stáhnout

Staženo 523x (12.54 MB)

 

 

Hru pro vás napsal Satik64
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje základům game designu, programování her v Game Makeru a Unity a práci v grafických nástrojích. Občas tvoří módy do jiných her.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!