Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Pong 2000

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dvě pálky a jeden míček - remake jedné z nejstarších a nejslavnějších her světa toho nenabízí o mnoho více než originál. Zahrát si můžete proti počítači nebo ve dvou proti sobě.

Hra má příjemnou grafiku a skvělou (nepůvodní) hudbu, to celé v necelých dvou megabajtech.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2000.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 592x (1.75 MB)

 

Článek pro vás napsal Albisoft
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
V roce 1997 spatřila světlo světa první počítačová hra, v jejímž intru se objevilo slovo Albisoft. Hra se jmenovala Bomby, byla naprogramovaná v Turbo Pascalu a jako minimální hardwarovou konfiguraci si nárokovala počítač 386 SX se 4 MB operační pam...
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
iwinka110
Člen
Avatar
iwinka110:26.3.2012 18:41

Moc pěkná hra! :) Líbí se mi velmi jednoduché ovládání a grafika. Je ale potřeba být soustředěn na míček (což mně chvilku trvalo :D). Každopádně moc hezká práce! Tyto nenáročné hry nikdy nezklamou. :)

 
Odpovědět
26.3.2012 18:41
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.