Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Gimi Databáze

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Gimi databáze slouží jako univerzální nástroj pro ukládání textových, obrazových a zvukových souborů. Pracuje na principu souborového systému, kde každý soubor má svůj jedinečný název. Výhodou této databáze je jednoduchá struktura dat, která nepotřebuje ke svému chodu DB stroje a je tak snadno přenositelná. Program se neinstaluje ani nepoužívá žádné systémové knihovny, stačí proto zkopírovat složku a databáze je okamžitě připravena k použití na jiném PC. Gimi databázi lze také spouštět z CD/DVD nebo Flash pamětí. K dispozici je podrobný filtr záznamů a možnost vytvoření uživatelských sestav.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2011.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 573x (555.56 kB)

 

Program pro vás napsal gimi
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
RiAn Soft
Člen
Avatar
RiAn Soft:11.11.2011 22:18

Je to pekny. Hodí se mi to :O

Odpovědět
11.11.2011 22:18
Everything is possible
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.