Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Filmy

Filmy

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Program Filmy je jednoduchá aplikace pro správu domácí sbírky filmů uložených na libovolných nosičích (DVD, VHS,...). U každého filmu lze zadat český a původní název, žánr, místo uložení, délku filmu, zvuk (případně i jazyk) filmu a také možnou poznámku.

Filmy lze řadit podle českého i původního názvu, místa uložení, žánru a také délky filmu. Filmy lze vyhledávat podle českého nebo originálního názvu. Vytvořený seznam filmů je možno vyexportovat do *.txt souboru pro následné použití třeba v programu MS Excel.

K dispozici je české, slovenská a anglická jazyková verze. Program není nutné instalovat, klasický instalační balík je však také k dispozici.


Galerie


 

Stáhnout

Staženo 384x (551.32 kB)

 

 

Program pro vás napsal V.Simandl
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
p.kutik
Člen
Avatar
p.kutik:5.11.2013 21:57

Zdravím v jakém programovacím jazyce jsi to dělal ???

 
Odpovědět 5.11.2013 21:57
Avatar
V.Simandl
Neregistrovaný
Avatar
V.Simandl:6.11.2013 7:46

Zdravím, bylo to vytvářeno v Delphi 7.

 
Odpovědět 6.11.2013 7:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.