Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Filmy

Program Filmy je jednoduchá aplikace pro správu domácí sbírky filmů uložených na libovolných nosičích (DVD, VHS,...). U každého filmu lze zadat český a původní název, žánr, místo uložení, délku filmu, zvuk (případně i jazyk) filmu a také možnou poznámku.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Filmy lze řadit podle českého i původního názvu, místa uložení, žánru a také délky filmu. Filmy lze vyhledávat podle českého nebo originálního názvu. Vytvořený seznam filmů je možno vyexportovat do *.txt souboru pro následné použití třeba v programu MS Excel.

K dispozici je české, slovenská a anglická jazyková verze. Program není nutné instalovat, klasický instalační balík je však také k dispozici.


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 704x (551.32 kB)

 

Program pro vás napsal V.Simandl
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
p.kutik
Člen
Avatar
p.kutik:5.11.2013 21:57

Zdravím v jakém programovacím jazyce jsi to dělal ???

 
Odpovědět
5.11.2013 21:57
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
V.Simandl
Neregistrovaný
Avatar
V.Simandl:6.11.2013 7:46

Zdravím, bylo to vytvářeno v Delphi 7.

 
Odpovědět
6.11.2013 7:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.