Klávesnice zdarma Klávesnice zdarma
Pořádné programy s pořádnou klávesnicí zdarma. Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na C# .NET

Spočítej si zhodnocení

Spočítej si zhodnocení

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Program pro výpočet zhodnocení. Zadává se počáteční částka, počet let, pro které má být výpočet proveden, průměrné roční zhodnocení v % a průměrnou roční inflaci.

Použití

V případě, že vám penzijní společnost nabízí průměrné roční zhodnocení okolo dvou a půl procenta při inflaci přesahující tři procenta, mohlo by vás zajímat nejen to kolik peněz budete mít naspořeno za třicet let, ale i to jaká bude jejich reálná hodnota.

Na druhou stranu pokud dokážete své úspory zhodnocovat o patnáct procent ročně při tří procentní inflaci, tak zjistíte, že nemusí být až taková ztráta času věnovat se trochu investování.

Téměř každý věnuje ročně tomu jak vydělat peníze téměř dva tisíce hodin. Kolik času ale věnuje tomu, aby vydělané peníze zhodnotil (aby mu ty peníze samy vydělávaly)?


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 351x (18.06 kB)

 

 

Program pro vás napsal vita
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
vita
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!