První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Učební pomůcka

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Ikdyž na první pohled nejde o nic závratného, dalo mi to hodně práce. K obsluze programu se dozvíte více stiskem F1. Váhal jsem, kam zařadit tento program-jelikož je svým způsobem již hotový-měnit se bude již pouze obsah-ten bude růst spolu s naším studiem.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Do programu jsem zakomponoval i hru, kterou jsem vytvořil na základě návodu od pana Němečka, avšak o úplnou kopii se nejedná-každopádně za své dílo ji označovat rozhodně nemohu.

Tento program berte spíše jako inspiraci k tvorbě typických windows programů-protože třeba taková blbůstka jako třeba to, že kliknutím mimo vyjeté okno dané okno ukončím, či při kliknutí na jedno menu mohu rázem přepínat mezi všemi ostatními-prostě takové to typické "windowsácké" ovládání programů-pokud třeba kliknete na "Soubor" ovládáte dále tato menu šipkami. Nejvíce pochopíte, když program vyzkoušíte.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2012.

 

Stáhnout

Staženo 505x (9.45 MB)

 

 

Program pro vás napsal matesax
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!