Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022

Deep Space Fire

Deep Space Fire je hra založená na známé papírové hře námořní bitva pro 2 hráče. Vybuduj si vlastní flotilu a postav se protivníkovi ovládanému počítačem v deseti velkolepých bitvách!

Princip námořní bitvy

Každý hráč má své pole, které na začátku hry obsadí stanovenými loděmi. Lodě můžou být nakloněny do dvou směrů, ale nesmí se vzájemně dotýkat. Cílem hry je pak náhodnou střelbou na jednotlivá pole sestřelit všechny soupeřovy lodě dřív, než je sestřelí on.

Pokud hráč nezasáhne lodě, je na tahu protivník. Pří zásahu získává hráč možnost dalšího tahu okamžitě, až dokud nemine. Vyhrává hráč, kterému se podaří zničit všechny soupeřovy lodě.

Vylepšení

Deep Space Fire narozdíl od klasické papírové hry využívá možnost interakce - za jednotlivé bitvy získává hráč body, které může investovat do rozšíření flotily a sestavení výkonnější letky do příštího souboje. Cílem je obsadit všech 10 nepřátelských území a přitom udržovat dostatek bodů na výrobu potřebných lodí.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2015.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 425x (13.45 MB)

 

Článek pro vás napsal Satik64
Avatar
Uživatelské hodnocení:
2 hlasů
Autor se věnuje základům game designu, programování her v Game Makeru a Unity a práci v grafických nástrojích. Občas tvoří módy do jiných her.
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Šťastný
Tvůrce
Avatar
Petr Šťastný:23.6.2016 16:53

Výborná hra!

 
Odpovědět
23.6.2016 16:53
Avatar
Satik64
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Petr Šťastný
Satik64:23.6.2016 17:21

Moc díky!

Odpovědět
23.6.2016 17:21
Bůh neobdarovává lidi sny, aniž by jim nedal sílu je uskutečnit.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.