ITnetwork summer 2020 Slevový týden - Červenec
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C#

Notebook Breakout

Notebook Breakout

V hre máte za úlohu ochrániť svoju základňu pred nájazdmi nepriateľov a to všetko v "kancelárskom" štýle.

Hra začína po skončení príprav obranných mechanizmov(15 sekúnd) a končí vypršaním časového limitu.Môžete si vybrať z rôznych typov veží či pascí ktoré môžete časom vylepšovať.

Vlastné levely môžete vytvárať v zabudovanom editore ktorý je dostupný priamo z menu. V obchode môžete zakúpiť aj predmety so špeciálnymi schopnosťami alebo nové základne. V hre sa objavujú aj "perky" ktoré vám poskytnú na chvíľu rôzne vylepšenia. Perk sa objavuje každých pár sekúnd v hre, kliknutím ho aktivujete.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hra je vyvíjaná v XNA 4.0 pomocou Visual Studio 2010. Na hre pracujem ja a s nápadmi a chybami mi pomáhajú TheMasterIIwQ a Jackal.

Komentáře porotců

Programátorská soutěž devbookátor 2013

Hra byla vytvořena do soutěže devbookátor 2013.

  • sdraco (programátor) - 8 bodů

Defense jak ho neznáte. Nápadité, ale například stěny by mohly bát lépe graficky zpracované. Líbilo se ozvučení a integrovaný editor.

  • Darkness (pařan) - 7 bodů

Po delší době zajímavá tower defense hra. Kancelářské prostředí je přinejmenším osvěžující a nelze autorovi odepřít i smysl pro humor. Nebýt mírné nestability při přechodu mezi jednotlivými levely nebylo by co hře vytknout.

  • Vojta Kočí (game designer) - 5 bodů

Tower defense z  kancelářského prostředí… Nic extra nového… Hratelné, ale zdlouhavé a nevyvážené… Chce to dodělat a domyslet…

  • Míša (laik) - 8 bodů

Vtipný nápad jak předělat klasiku Tower defense. Ořezávátka střílející tužky na papír, který se nesmí dostat k penálu (navíc obrázek Hello Kitty to u mě vyhrál :D ) a další kancelářské potřeby doplněné hodící se hudbou.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 450x (7.99 MB)

 

Článek pro vás napsal Timotej.Rybar
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Haré Krišna, Haré Krišna, Krišna Krišna, Haré Haré Haré Ráma
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!