Letní akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

The Night Story

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Původně jsem z tohoto projektu sice chtěl udělat konečně nějaký vetší projekt, ale kvůli komplikacím se z toho vyklubala hříčka na pár minut... Přesto myslím, že The Night Story je taková netradiční plošinovka, která snad má čím zaujmout... Grafika je velmi stylizovaná a snad neurazí. Co je ale asi nejcennější, je hudba, kterou složil spolužák Marek Mrkvička (díky). Pro každý level je jiná a skvěle dokresluje atmosféru...

Teď něco k příběhu. V jednom z mnoha vesmírů žije malá a opuštěná příšerka. Najednou ale slunci v její galaxii dojde energie a celá soustava se zasekne. Váš úkol je samozřejmě nastolení pořádku. Toho docílíte tím, že v každé ze čtyř úrovní nasbíráte symbolických sto bodů. Ty ovšem nezískáte sbíráním penízků nebo podobných zbytečností, ale dostanete je za činy, které ve světe provádíte. Hra tedy nabízí prostor pro objevování.

Hru jsem přeci jen dodělal před rokem, takže bych teď spoustu věcí udělal jinak...


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2010.

 

Stáhnout

Staženo 399x (11.42 MB)

 

 

Hru pro vás napsal voj.koci
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!