Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

JIR Tix clock

.

Historie programu

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na internetu jsem narazil na firmu, která nabízela speciální hodiny. Hliníkové, digitální a hlavně úplně jiné než jsou všechny ostatní. Ukazovaly čas způsobem, kterému rozuměl jen jejich majitel a mohl se jen bavit tím, jak se jeho spolupracovníci marně snaží pochopit, co že to tam visí na zdi. Nápad mě velmi zaujal, hodiny ze zahraničí koupit nešly a tak jsem je naprogramoval. Ukazují i datum a do budoucna můžou ukazovat ještě cokoliv dalšího.

Jaké je to tajemství diod?

Tohle nečtěte, pokud si na to chcete přijít sami. Je to tak jednoduché, že tomu nebudete ani věřit. Hodiny jsou rozdělené do 4 bloků diod. Každý blok ukazuje jednu cifru. Cifra se získá pouhým sečtením svítících diod - nezávisí na rozmístění.


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 673x (201.95 kB)

 

Program pro vás napsal jir.software
Avatar
Uživatelské hodnocení:
1 hlasů
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Adam Dvořák
Neregistrovaný
Avatar
Adam Dvořák:22.4.2012 12:45

Mám takový menší problém, používám Win7 a při aktivaci tohodle spočiče se zobrazí jen do části obrazovky, nepokrývá celou obrazovku, z vrchního rohu příchází černá, pak několik segmentů a asi ve 3/4 obrazovky už spořič není a je tam vidět plocha.
Má někdo radu?

 
Odpovědět
22.4.2012 12:45
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Adam Dvořák
David Čápka:22.4.2012 13:12

Mám též Win7 a funguje mi dobře.

Odpovědět
22.4.2012 13:12
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.